завантаження
Меню
про нас

Історія
Корпорації EDS Group

Компанія EDS Group визначила напрям своєї діяльності понад 20 років тому,
і з того часу ми не сумніваємося у правильності вибору та необхідності нашої місії.

Що для нас усіх найважливіше? Звичайно, наш будинок і те, що наповнює його затишком, формує традиції та естетику. І ми заснували компанію, яка допомагає зміцнювати ці традиції, сама виробляє товари для дому та саду, вже впізнаваний та улюблений посуд, а також пропонує продукцію авторитетних виробників. Те, що серед них такі всесвітньо відомі бренди, як Simax, Bohemia, Luminarc, Arcoroc, Arcopal, Lessner, Vincent, Wilmax, Astera, Milika підтверджує довіру партнерів до корпорації EDS Group.

Ми цінуємо таку довіру, засновану на паритетності та чесній співпраці, і це дозволяє нам нарощувати потенціал та пропонувати виключно якісні, необхідні у побуті товари та посуд.

До того ж EDS Group максимально представляє продукцію під своїми торговими брендами лише у перевірених партнерів – у великих торгових мережах, топових інтернет-магазинах та роздрібній торгівлі.

Цінуючи час покупців та створюючи програму комфортної покупки, корпорація EDS Group подбала про відкриття єдиної мережі магазинів Дім посуду, що працюють на основі франчайзингу у більш ніж 20 містах України.

Ми дбаємо не тільки про продукцію, а й про її сервісний супровід. Це стосується одного з бізнес-напрямків корпорації: як офіційні представники ручного та електроінструментів від брендів Протон, DWT, Crown, WorkPro, ми створили всеукраїнську власну та партнерську мережу сервісних центрів.

За роки роботи ми досягли головного: довіри до якості нашої продукції та популярності нашого бренду.

Історія EDS Group – безперервний процес нових дат та нових досягнень. Ми розвиваємось і ростемо!

Партнерам

Маєте пропозицію?

Бажаєте запропонувати свої послуги чи стати нашим дистриб'ютором?

Ми завжди відкриті для наших потенційних партнерів та готові обговорити всі деталі.